درباره ما      اینجا هستید : درباره ما

 شرکت جهان شیمی در سال 1370 در شهر تهران تاسیس گردید در سالهای اولیه تاسیس تهیه و تامین مواد شیمیایی و آزمایشگاهی صنایع غذایی و دارویی و صنایع تصفیه آب و صنایع پتروشیمی و دیگر صنایع و مواد آزمایشگاهی مورد نیاز دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی سطح کشور از اقدامات این شرکت بود.

از سال 1380 شرکت جهان شیمی در راه توسعه فعالیتهای خود واردات مواد شیمیایی و آزمایشگاهی از کشورهای اروپایی را در سرلوحه کار خود قرار داد و از یک تامین کننده و فروشنده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی به یک واردکننده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی تبدیل گردید.

 
در پی مشکلات بوجود آمده در سالهای بعد به جهت تحریم های اعمال شده شرکت جهان شیمی فعالیت واردات مواد شیمیایی خود را بر روی کشورهای چین وهند و کشورهای آسیایی معطوف نمود.

 
در حال حاضر بیشتر واردات شرکت جهان شیمی از کشور امارات و چین و هند میباشد بعد از این کشورها کشور کره جنوبی و ترکیه و ژاپن و مالزی و قطر و عربستان سعودی دیگر کشورهایی میباشند که شرکت ما جهان شیمی اقدام به وارد کردن و خرید مواد شیمیایی از آنها مینماید.


در حال حاضر شرکایی از کشور چین و هند بعنوان شرکا این شرکت میباشند و در آینده نزدیک از کشور امارات و ترکیه و قطر و آذربایجان چند شرکت با شرکت جهان شیمی همکاری تنگا تنگی خواهند داشت.

 
شرکت جهان شیمی آماده هرگونه همکاری با عزیزانمان در کل کشور جمهوری اسلامی ایران و کشورهای دیگر در سرمایه گذاری و فروش مواد شیمیایی در ایران را دارد و آماده مذاکره با شرایط مطلوب دو طرفه جهت واردات و صادرات بصورت مشترک سرمایه گذران محترم میباشد.

 

 
   
خانه اصلی::درباره ما::محصولات::ارتباط با ما